Jakie są zwykle objawy guza mózgu?

Chciałbym się dowiedzieć czy całkowite wycięcie guza mózgu daje życie czy tylko do 5 lat. Jakie są objawy guza mózgu. Czy zawsze są poranne wymioty i bóle? Czy gdy ma się guza mózgu może boleć ciągle głowa ale nasilać się wieczorami i towarzyszyć guzie mózgu ciągły pisk w głowie (taki jakby dźwięk włączonego swiatla/żarówki) raz jest głośniejszy raz jest cichszy ale jest nieustanny. Czy podczas kaszlu ból powinien się nasilać czy to nie jest reguła? Prosiłbym o podanie jak najwięcej możliwe informacji na temat guza mózgu bądź podobnych (chorób) które mogą przypominać objawy guza mózgu. (chciałbym wiedzieć co może powodować ból głowy o różnych godzinach z ciągłym szumem/piskiem w głowie, czasem przy dotyku jakiej części głowy czucie takiego delikatnego gniecenia. Badanie dna oka nie wykazało większego ciśnienia lecz nie jest to potwierdzenie że w głowie się nic nie dzieje

To szeroki temat , całe podręczniki o guzach mózgu

Można rozmawiać po zbadaniu i analizie wyników przeprowadzonych badań i dostępnej dokumentacji lekarskiej, wyników badań; z obejrzeniem płytek z badaniem MRI !; Ważne opisy, płyty CD ; karty wypisowe, wyniki badań laboratoryjnych!! Najważniejszy PACJENT i OBJAWY, dolegliwości, wywiad, Ważny stan ogólny i stan neurologiczny, tryb życia, współwystępujące schorzenia ; wyniki badań i zażywane leki; Ważny zawód , tryb życia i aktywność sportowa, dieta; nawyki; używki. Bardzo istotna ocena stanu emocjonalnego, nastroju, stresów, zaburzeń snu; Do pełnej kompleksowej konsultacji neurologicznej, z wynikami badań i pełną dokumentacją Pozdrawiam i zapraszam