Co oznacza opis MRI u 49-latki?

Dzień dobry. Mam 49 lat i niedawno zrobiłam rezonans magnetyczny głowy z małym kontrastem. Otrzymałam taki opis, co to oznacza? W istocie białej głównie podkorowej i okołokomorowej obu półkul mózgowych widoczne są liczne ogniska podwyższonego sygnału w sek Flair i obrazach T2 zależnych, bez cech wzmocnienia i bez cech ograniczenia dyfuzji-ich ilość nieadekwatna do wieku - o niejednoznacznym charakterze- zmiany naczyniopochodne (?), demielinizacyjne inne niż SM(?),pozapalne (?). Będę wdzięczna za odpowiedź, zanim uda mi się w obecnej sytuacji udać na konsultacje u neurologa. Z góry dziękuję

Tak jak Pani cytuje opis badania MRI GŁOWY Z KONTRASTEM: " W istocie białej głównie podkorowej i okołokomorowej obu półkul mózgowych widoczne są liczne ogniska podwyższonego sygnału w sek Flair i obrazach T2 zależnych, bez cech wzmocnienia i bez cech ograniczenia dyfuzji-ich ilość nieadekwatna do wieku - o niejednoznacznym charakterze- zmiany naczyniopochodne (?), demielinizacyjne inne niż SM(?),pozapalne (?)"

Opis nie jest jednoznaczny...; Opis MRI do interpretacji klinicznej, po zbadaniu i analizie wyników przeprowadzonych badań i dostępnej dokumentacji lekarskiej, wyników badań; z obejrzeniem płytek z badaniem MRI !; Ważne opisy, płyty CD ; karty wypisowe, wyniki badań laboratoryjnych!!

Najważniejszy PACJENT i OBJAWY, dolegliwości, wywiad, Ważny stan ogólny i stan neurologiczny, tryb życia, współwystępujące schorzenia ; wyniki badań i zażywane leki; Ważny zawód , tryb życia i aktywność sportowa, dieta; nawyki; używki. Bardzo istotna ocena stanu emocjonalnego, nastroju, stresów, zaburzeń snu; Do pełnej kompleksowej konsultacji neurologicznej, z wynikami badań i pełną dokumentacją

Pozdrawiam i zapraszam