Co mam robić z tym powiększeniem źrenicy?

Witam, zauważyłam u siebie 2 dni temu powiększoną źrenicę, tak się dzieje w słabym sztucznym oświetleniu, raz występuje a raz nie. Poszłam do okulisty, dostałam informację, ze to częsty objaw covidu, jednak ja nie chorowałam. 2 tygodnie temu mialam objawy alergii i teraz myślę, ze to mógłby być covid, ale rozszerzoną źrenice zauważyłam 2 tygodnie po tej rzekomej alergii. Nie wiem co powinnam zrobić, badanie dna oka wyszło prawidłowe, ciśnienie również, bardzo się boję i przysparza mi to dużych problemów na tle psychicznym. Dodam jeszcze, że mam stwierdzoną cukrzyce typu II, leki brałam w ostatnim czasie bardzo nieregularnie i mam wrażenie, ze po wzięciu tabletki ta źrenica wraca do normalności, ale trudno mi tez ostatecznie stwierdzić czy rzeczywiście tak jest czy mi się wydaje. Mam nerwicę lękową i prawdopodobnie to również nasila inne objawy, oraz możliwy niedobór witamin np. Odczuwam kilka razy w ciągu dnia mrowienie w rękach, kiedyś już mialam podobnie, właśnie jak mialam dużo sytuacji stresowych. Proszę o informację czy mam się czym martwić i co powinnam zrobić, na wizytę u neurologa będę musiała trochę poczekać, czy jeśli powinnam pójść, to czekanie nie wyrządzi mi krzywdy? Pozdrawiam

Anizokoria (czyli różna szerokość źrenic) bardzo często nie świadczy o żadnym procesie chorobowym, jednak przy wystąpieniu tego objawu należy skonsultować się z neurologiem i wykonać TK głowy.