Co oznacza wynik EEG u 37-letniej osoby?

Proszę o interpretacje poniższego wyniku badania eeg. Badanie w pozycji siedzącej, zapis wykonano w fazie czuwania Czynnośc podstawowa eeg zróżnicowana przestrzennie. W odprowadzeniach ciemieniowo potylicznych składa się z przeważających fal 7,5-10,5 Hz o amplitudzie do 45uV oraz niskonapięciowego rytmu beta. R. z. obecna. Na tym tle w odprowadzeniach skroniowych zmiennie co do strony, występują nieliczne fale 2,5-6Hz o amplitudzie podobnej lub nieco wyższej od amplitudy tła. FS nie aktywuje4zapisu. Podczas Hw i po tej aktywacji, poza w opisanymi nieprawidłowościami, we wszystkich odprowadzeniach pojawiają się grupy i serie fal Delta 3-2,7 Hz przeważające i akcentujące siewyzsza amplituda4do 150uV w przednich odprowadzeniach. W tym czasie badana zglaszadrwtwienie kończyn.

OPIS EEG a ważny wywiad i objawy ??? : " badania eeg. Badanie w pozycji siedzącej, zapis wykonano w fazie czuwania Czynność podstawowa eeg zróżnicowana przestrzennie. W odprowadzeniach ciemieniowo -potylicznych składa się z przeważających fal 7,5-10,5 Hz o amplitudzie do 45uV oraz niskonapięciowego rytmu beta. R. z. obecna. Na tym tle w odprowadzeniach skroniowych zmiennie co do strony, występują nieliczne fale 2,5-6Hz o amplitudzie podobnej lub nieco wyższej od amplitudy tła. FS nie aktywuje4zapisu.

Podczas Hw i po tej aktywacji, poza w opisanymi nieprawidłowościami, we wszystkich odprowadzeniach pojawiają się grupy i serie fal Delta 3-2,7 Hz przeważające i akcentujące sie wyzsza amplituda 4 do 150uV w przednich odprowadzeniach. W tym czasie badana zglasza drętwienie kończyn. "

Opis EEG do interpretacji klinicznej, po zbadaniu i analizie wyników przeprowadzonych badań i dostępnej dokumentacji lekarskiej, wyników badań; z obejrzeniem płytek z badaniem MRI !; Ważne opisy, płyty CD ; karty wypisowe, wyniki badań laboratoryjnych!! Najważniejszy PACJENT i OBJAWY, dolegliwości, wywiad, Ważny stan ogólny i stan neurologiczny, tryb życia, współwystępujące schorzenia ; wyniki badań i zażywane leki; Ważny zawód , tryb życia i aktywność sportowa, dieta; nawyki; używki. Bardzo istotna ocena stanu emocjonalnego, nastroju, stresów, zaburzeń snu; Do pełnej kompleksowej konsultacji neurologicznej, z wynikami badań i pełną dokumentacją Pozdrawiam i zapraszam