Jak ocenić ten opis EEG u 29-latki?

Proszę o ocenę wyniku EEG: Badanie w czuwaniu, czynność podstawowa zróżnicowana przestrzennie, zaznaczona asymetria półkulowa w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych PPM składa się z rytmu alfa 8-9 Hz, o amplitudzie do ok. 30uV, oraz fragmentów niskonapięciowej czynności beta, w odprowadzeniach skroniowo-ciemieniowo-potylicznych LPM składa się z serii fal theta 5-6 Hz, oraz alfa 12,5-13,5 Hz, o amplitudzie do 30 uV, na tym tle okresowo w grupach i seriach rejestrują się fale delta 1,5-2,5 Hz, o nieco wyższej amplitudzie do 70 uV. Rz zaznaczona. Hv i FS bez wpływu na zapis. Zmiany w lewj półkuli mózgu pod postacią fal wolnych theta i delta na tle zachowanej czynności podstawowej. Bez czynności podstawowych.

OPIS Badania EEG do interpretacji klinicznej " EEG: Badanie w czuwaniu, czynność podstawowa zróżnicowana przestrzennie, zaznaczona asymetria półkulowa w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych PPM składa się z rytmu alfa 8-9 Hz, o amplitudzie do ok. 30uV, oraz fragmentów niskonapięciowej czynności beta, w odprowadzeniach skroniowo-ciemieniowo-potylicznych LPM składa się z serii fal theta 5-6 Hz, oraz alfa 12,5-13,5 Hz, o amplitudzie do 30 uV, na tym tle okresowo w grupach i seriach rejestrują się fale delta 1,5-2,5 Hz, o nieco wyższej amplitudzie do 70 uV. Rz zaznaczona. Hv i FS bez wpływu na zapis. Zmiany w lewj półkuli mózgu pod postacią fal wolnych theta i delta na tle zachowanej czynności podstawowej. Bez czynności podstawowych. " ?? napadowych ?

Wazny Pacjent, objawy, wyniki, pełna hiztoria leczenia Pozdrawiam i zapraszam