Jak leczyć taki bezdech?

Bezdech senny o bardzo silnym stopniu nasilenia AHI 51 przy normie do 5 zalecenia aparat CPAP . Jaka diagnoza badania, czy wynik jest zły i można to wyleczyć czy dlatego bardzo źle się czuję i boli mnie bardzo głowa i jestem zmęczony czy mogę w nocy się nie obudzić i jakie jest leczenie i czy aparat CPAP pomoże ???

Konieczna konsultacja z Laryngologiem, po analizie zapisu bezdechó Ocena stanu pacjenta; często otyłość, i zapadanie się podniebienia mikkiego Przerwy w oddychaniu powodują zaburzenia krążenia mózgowego i dalsze komplikacje

Aktualnie możliwe leczenie laryngologiczne; ogólne modyfikacja diety, trybu życia Aparat CPAP, zapewniający odpowiednią ilość tlenu i oddech w czasie snu

Zapi snu i bezdechów do interpretacji klinicznej, po zbadaniu i analizie wyników przeprowadzonych badań i dostępnej dokumentacji lekarskiej, wyników badań; z obejrzeniem płytek z badaniem MRI !; Ważne opisy, płyty CD ; karty wypisowe, wyniki badań laboratoryjnych!! Najważniejszy PACJENT i OBJAWY, dolegliwości, wywiad, Ważny stan ogólny i stan neurologiczny, tryb życia, współwystępujące schorzenia ; wyniki badań i zażywane leki; Ważny zawód , tryb życia i aktywność sportowa, dieta; nawyki; używki. Bardzo istotna ocena stanu emocjonalnego, nastroju, stresów, zaburzeń snu; Do pełnej kompleksowej konsultacji neurologicznej, z wynikami badań i pełną dokumentacją Pozdrawiam i zapraszam