Czy taki oczopląs jest uleczalny?

Czy oczopląs błędnikowy spowodowany uderzeniem głowy potylicą i prawdopodobnie przeżyciem wstrząśnienia mózgu jest uleczalny?

To zależy od wywiadu, przebytych urazów, jak duże skutki urazu: uszkodzenie błędnika, układu nerwowego; wyniki badan głowy i błednika ; jakie inne schorzenia i stan ogólny Pacjenta
Do pełnej konsultacji ; Ważny PACJENT I OBJAWY NEUROLOGICZNE, LARYNGOLOGICZNE ; Jak słuch i równowaga ?? Jakie inne schorzenia , ocena kardiologiczna; Ważny tryb zycia, pracy, sen, aktywność, używki, Wywiad rodzinny ?
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Wskazane regularne kontrole u Neurologa ; z dotychczasową dokumentacją, wynikami badań . Pozdrawiam i zapraszam