Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 8 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy ten obraz w mr głowy jest groźny?

Witam, w badaniu MR głowy następujący wynik: po podaniu środka kontrastowego w lewym płacie skroniowym uwidoczniło się niewielkie naczynie przeszywające o morfologii DVA. Czy jest to groźne? Czy wymaga leczenie? Czy dyskomfort w okolicach oczodołu który odczuwam od kilku dni może się z tym wiązać?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

OPIS MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ: "w badaniu MR głowy następujący wynik: po podaniu środka kontrastowego w lewym płacie skroniowym uwidoczniło się niewielkie naczynie przeszywające o morfologii DVA." moze drobny naczyniak?, wrodzony?...
Ważny PACJENT I OBJAWY NEUROLOGICZNE, LARYNGOLOGICZNE ; Jakie inne schorzenia , ocena kardiologiczna; Ważny tryb zycia, pracy, sen, aktywność, używki, Wywiad rodzinny ?
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka:, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Wskazana kontrola u Neurologa ; z dotychczasową dokumentacją, wynikami badań . Pozdrawiam i zapraszam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy