Czy to może uciskać na nerw?

Witam, od pewnego czasu drętwieje mi ręka, „szarpie” od „wystającej” kosteczki z nadgarstka aż do łokcia.. fizjo stwierdziła ze ta ręka, jak ją miałam skręconą, była tez złamana i wyczuła ze mam przestawione kosci w nadgarstku.. czy to może mi uciskać na nerw i to jest powod drętwienia?? Do jakiego lekarza się udać, i jak można to wyleczyć??

Opisane objawy wskazywać moga na ucisk nerwu łokciowego, może po urazie, złamaniu, może w wyniku ucisku o krawędż stołu, biurka; może też z innej przyczyny .To zależy od wywiadu, przebytych urazów, jak duże skutki urazu: uszkodzenie błędnika, układu nerwowego; wyniki badan głowy i błednika ; jakie inne schorzenia i stan ogólny Pacjenta
Do pełnej konsultacji ; Ważny PACJENT I OBJAWY NEUROLOGICZNE, LARYNGOLOGICZNE ; Jak słuch i równowaga ?? Jakie inne schorzenia , ocena kardiologiczna; Ważny tryb zycia, pracy, sen, aktywność, używki, Wywiad rodzinny ?
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna: wywiad, badanie, przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka:, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Wskazana kontrola u Neurologa ; z dotychczasową dokumentacją, wynikami badań . Może USG łokcia i nadgarstka, ewentualnie badanie EMG przewodzenia w nerwie łokciowym, Pozdrawiam i zapraszam