W jaki sposób mam odczytać to badanie?

Witam, otrzymałam wynik przewodnictwa, nieznaczne wydłużenie ruchowej latencji końcowej. Nieznaczne zwolnienie szybkości przewodzenia włókien czuciowych. Znamienna różnica latencji pomiedzy nerwem łokciowym a pośrodkowym na niekorzyść ner. Ogniskowe zaburzenia przewodzenia Panią nerwu Pośrodkowego dyatalnie. co to znaczy?

Fragment opisu EMG nerwów u kobiety lat 34 , może wskazywać na cechy uszkodzenia / niedokrwienia / ucisku na nerwy

Ważna pełna historia choroby i historia leczenia i badanie Pacjenta ! ; Może zespół ciśni nadgarstka i ucisk w okolicy łokcia ?? Częściej przy pracy fizycznej i w niedoczynności tarczycy ... Ważne : Podstawowe badania laboratoryjne krwi, żelazo, ferrytyna, TSH , EKG Pozdrawiam

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog