Co zrobić w przypadku drętwienia i wyginania się rąk?

Witam. Kiedy byłam malutka mialam operacje na lewą reke. Uszkodzone zostaly sciegna i przecięty nerw łokciowy. Po dlugich latach kiedy pracuje fizycznie palce zaczynaja mi czesto dretwiec i wyginaja sie. Czy tak juz musi byc cY potrzebna jest konsultacja jakas?

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, z dokumentacją, z wynikami etc Należy rozmawiać Z LEKARZAMI LECZĄCYMI! . Ważny stan ogólny pacjenta, , inne schorzenia, leki, Ważny wywiad, wyniki, objawy uszkodzenia mózgu, rdzenia kręgowego, nerwów. Czy wykonywano badania kontrolne, przewodzenie w nerwach, RTG kości ręki?? Pozdrawiam i zapraszam