Jak interpretować moje badanie mózgu?

Proszę o interpretacje . Półkóle mózgu symetryczne.przestrzeń podtwardówkowa i bruzda pośrodkowa mózgu nieposzerzone.komory boczne poszerzone (rogi przednie ok 10 mm)w splocie naczyniówkowym lkb cysta 2mm.Komora III prawidłowej szerokości.Ognisk leukomalacji,krwiaka w przestrzeni podtwardówjowej nie stwierdzono .

do interpretacji klinicznej, zależnie od objawów!! Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, z dokumentacją, z wynikami etc Należy rozmawiać Z LEKARZAMI LECZĄCYMI! . Ważny stan ogólny pacjenta, inne schorzenia, leki, Ważny wywiad, wyniki, objawy uszkodzenia stawów, kręgosłupa, mózgu, rdzenia kręgowego, nerwów. Pozdrawiam i zapraszam