Co może znaczyć mój wynik badania odcinka lędźwiowo-krzyżowego?

Witam jestem po tk kręgosupa lędźwiowo-krzyżowego wynik badania zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze na trzonach kręgów lędźwiowych i w stawach międzykręgowych protruzja tylno prawoboczna krążka międzykręgowego L5-S1 na około 6mm z uciskiem na worek oponowy częściowe zwężenie otworów międzykręgowych dodam że od 3 miesięcy jestem na lekach przeciwbólowych i po rehabilitacj pod nadzorem neurologa.

Opis MRI przepiklina dysku
do interpretacji klinicznej, zależnie od objawów!! Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, z dokumentacją, z wynikami RTG,TK, MRI etc Należy rozmawiać Z LEKARZAMI LECZĄCYMI! . Ważny stan ogólny pacjenta, inne schorzenia, leki, Ważny wywiad, wyniki, objawy uszkodzenia stawów, kręgosłupa, mózgu, rdzenia kręgowego, nerwów. Pozdrawiam i zapraszam