Jak interpretować mój wynik TK kręgosłupa?

WITAM MAM PYTANIE MAM WYKONANE TK KREGOSUPA LEDZWIOWO KRZYZOWEGO WYNIK TO ZMIANY ZWYRODNIENIOWO WYTWORCZE NATRZONACH KREGOW LEDZWIOWYCH I W STAWACH MIEDZYKREGOWYCH PROTRUZJA TYLNO PRAWOBOCZNA KRAZKA MIEDZYKREGOWEGO L5 S1 NA OK 6MM Z UCISKIEM NA WOREK OPONOWY CZESCIOWE ZWEZENIE OTWOROW MIEDZYKREGOWYCH DODAM ZE BARDZO BOLI MNIE PRAWA NOGA JASTEM PO REHABILITACJ I BIORE LEKI PRZECIW BOLOWE OD3MIESIECY JESTEM POD NADZOREM NEUROLOGA ALE NIE MA ZADNEJ POPRAWY PROSZE O KONSULTACJE

OPIS TK KRĘGOSŁUPA LĘDŹWIOWEGO : " TK KREGOSUPA LEDZWIOWO KRZYZOWEGO WYNIK TO ZMIANY ZWYRODNIENIOWO WYTWORCZE NATRZONACH KREGOW LEDZWIOWYCH I W STAWACH MIEDZYKREGOWYCH PROTRUZJA TYLNO PRAWOBOCZNA KRAZKA MIEDZYKREGOWEGO L5 S1 NA OK 6MM Z UCISKIEM NA WOREK OPONOWY CZESCIOWE ZWEZENIE OTWOROW MIEDZYKREGOWYCH" do interpretacji klinicznej, zależnie od objawów!! Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, z dokumentacją, z wynikami RTG,TK, MRI etc Należy rozmawiać Z LEKARZAMI LECZĄCYMI! . Ważny stan ogólny pacjenta, inne schorzenia, leki, Ważny wywiad, wyniki, objawy uszkodzenia stawów, kręgosłupa, mózgu, rdzenia kręgowego, nerwów. Pozdrawiam i zapraszam