Wynik MR kręgosłupa u 44-latka
Witam, MR Kregoslupa ledzwiowo-krzyzowego. Wygladzona lordoza L. Niewielka lewoboczna skolioza L, Trzony ledzwiowe prawidlowej wysokosci. Dehydratacja i obnizenie wysokosci krazka miedzykregowego L5/S1 z towarzyszacymi zaostrzeniami na krawedziach trzonow, Rozlane obszary podchrzestnej przebudowy typu Modic I w trzonach kregow stycznych do zmienionego krazka L5/S1. Szerokopodstawna, centralno-lewostronna wypuklina krazka L5/S1 modeluje worek oponowy i korzenieS1 w lewym zachylku bocznym

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.