Czym jest spłycenie lordozy lędźwiowej z poziomym ustawieniem kości krzyżowej?

co to jest splycenie lordozy ledzwiowej z poziomym ustawieniem kosci krzyzowej.odwodnienie i obnizenie wysokosci krazkow miedzykregowych L5-S1i od Th10 do Th12; centralno-lewoboczna przepuklina krazka miedzykregowego L5-S1 uciska lewy korzen nerwowy L5w otworze miedzykregowym ;wielkosc przepukliny w wymiarze AP wynosi 4mm ; centralno-lewoboczna przepuklina krazka miedzykregowego Th11-Th12,wypelnia lewy otwor miedzykregowy .wielkosc przepukliny w wymiarze APwynosi 3mm.wynik mr moj

Lek. Tomasz Budlewski

Są to zmiany zwyrodnieniowe. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.