Jaka jest szansa, że mowa po drugim udarze wróci?

Witam, Mój dziadziuś wczoraj doznał juz po raz drugi udaru mózgu. Poprzednim razem wszystkie zmiany cofnęły się już po 24h. Tym razem zmiany nadal istnieją w dodatku nadal nic nie mówi. Jaka jest szansa że mowa wróci?

Należy rozmawiać Z LEKARZAMI LECZĄCYMI W SZPITALU ! . Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, z dokumentacją, z wynikami TK, MRI etc Należy rozmawiać Z LEKARZAMI LECZĄCYMI! . Ważny stan ogólny pacjenta, , inne schorzenia, leki, Ważny wywiad, wyniki, objawy uszkodzenia mózgu, rdzenia kręgowego, nerwów. Pozdrawiam i zapraszam