O czym może świadczyć kołatanie w głowie, zatkane ucho i zawroty głowy?

O czym może świadczyć kołatanie w głowie, zatkane ucho oraz zawroty głowy? Odczuwam kołatanie w głowie podczas najmniejszego wysiłku.Ponadto mam w głowie "szuranie" podczas jakiegokolwiek ruchu.Np podniesienie nogi...Towarzyszą temu zatkane ucho lewe,zawroty głowy i ból uciskowy.Co to może być?

Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, z dokumentacją, z wynikami RTG,TK, MRI etc Należy rozmawiać Z LEKARZAMI LECZĄCYMI! . Ważny stan ogólny pacjenta, inne schorzenia, leki, Ważny wywiad, wyniki, objawy uszkodzenia stawów, kręgosłupa, mózgu, rdzenia kręgowego, nerwów... ocena nastroju, trybu życia. Pozdrawiam i zapraszam