Zapytaj lekarza

7 4 1 , 9 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza ten stan zapalny wyrostka sutkowego?

Witam! Co może oznaczać stan zapalny i płyn w wyrostku sutkowym w wyniku Rezonansu i do jakiego specjalisty się udać? Byłam u laryngologa twierdzi, że wszystko w porządku - mam iść do neurologa, a on - do ortopedy. Tylko, że już nie zdążyłam bo dostałam półpaśca na skroni. Dodam jeszcze, że boli mnie głowa z tyłu po lewej stronie i z tego względu miałam rezonans.
KOBIETA, 46 LAT 6 miesięcy temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Fragment opisu to zdecydowanie mało Może zapalenia uszu w wywiadzie ?? jakisłuch Laryngologiczne leczenie ?? " stan zapalny i płyn w wyrostku sutkowym w wyniku Rezonansu" Opis nie jest jednoznaczny...; Opis MRI do interpretacji klinicznej, po zbadaniu i analizie wyników przeprowadzonych badań i dostępnej dokumentacji lekarskiej, wyników badań; z obejrzeniem płytek z badaniem MRI !; Ważne opisy, płyty CD ; karty wypisowe, wyniki badań laboratoryjnych!!

Najważniejszy PACJENT i OBJAWY, dolegliwości, wywiad, Ważny stan ogólny i stan neurologiczny, tryb życia, współwystępujące schorzenia ; wyniki badań i zażywane leki; Ważny zawód , tryb życia i aktywność sportowa, dieta; nawyki; używki. Bardzo istotna ocena stanu emocjonalnego, nastroju, stresów, zaburzeń snu; Do pełnej kompleksowej konsultacji neurologicznej, z wynikami badań i pełną dokumentacją

Pozdrawiam i zapraszam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy