Co oznacza ten stan zapalny wyrostka sutkowego?

Witam! Co może oznaczać stan zapalny i płyn w wyrostku sutkowym w wyniku Rezonansu i do jakiego specjalisty się udać? Byłam u laryngologa twierdzi, że wszystko w porządku - mam iść do neurologa, a on - do ortopedy. Tylko, że już nie zdążyłam bo dostałam półpaśca na skroni. Dodam jeszcze, że boli mnie głowa z tyłu po lewej stronie i z tego względu miałam rezonans.

Fragment opisu to zdecydowanie mało Może zapalenia uszu w wywiadzie ?? jakisłuch Laryngologiczne leczenie ?? " stan zapalny i płyn w wyrostku sutkowym w wyniku Rezonansu" Opis nie jest jednoznaczny...; Opis MRI do interpretacji klinicznej, po zbadaniu i analizie wyników przeprowadzonych badań i dostępnej dokumentacji lekarskiej, wyników badań; z obejrzeniem płytek z badaniem MRI !; Ważne opisy, płyty CD ; karty wypisowe, wyniki badań laboratoryjnych!!

Najważniejszy PACJENT i OBJAWY, dolegliwości, wywiad, Ważny stan ogólny i stan neurologiczny, tryb życia, współwystępujące schorzenia ; wyniki badań i zażywane leki; Ważny zawód , tryb życia i aktywność sportowa, dieta; nawyki; używki. Bardzo istotna ocena stanu emocjonalnego, nastroju, stresów, zaburzeń snu; Do pełnej kompleksowej konsultacji neurologicznej, z wynikami badań i pełną dokumentacją

Pozdrawiam i zapraszam