Dlaczego kłuje mnie serce w sytuacjach stresowych?

Kiedy się zdenerwuje lub zestresuje kłuje mnie serce, jeśli stres albo zdenerwowanie jest mocniejsze to kłuje mnie cała klatka piersiowa i nie umiem oddychać. Co to może być?

Witam, odczuwanie bólu w sytuacjach stresowych może mieć podłoże psychologiczne. Proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem psychiatrą i psychologiem.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka