Uczucie zimnych i wilgotnych dłoni w stresujących sytuacjach

Mam problem z zimnymi i wilgotnymi dłoni i dzieje się tak pod czas kiedy się denerwuje. Co może być przyczyną takich objawów?? Dzieje się to już od pewnego pewnego czasu

Każdy z nas inaczej reaguje na sytuacje stresowe. Bardzo często tym sytuacjom towarzyszą objawy fizjologiczne (m.in. przyspieszony oddech, zawroty głowy, kłucie w klatce piersiowej, ucisk w żołądku, zwiększona potliwość dłoni i/lub stóp). Jeśli chciałaby Pani nabyć nowe umiejętności w obszarze radzenia sobie ze stresem, to konsultacje z psychologiem mogłyby w tym pomóc.