Nadmierne pocenie się pach, stóp i dłoni

mam problem z poceniem się pach, stóp i dłoni. Możecie może państwo polecić jakiś dobry antyperspirant taki, żeby działał nie tylko na pachy, ale i stopy, czy dłonie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Magdalena StusiĹska

Istnieją różne sposoby na nadmierną potliwość- nacieranie bazylią, moczenie w roztworze sody czy naparze szałwi. Jeżeli chodzi o antyperspiranty dobrze działają produkty firmy Sholl.

Lek. Izabela Ławnicka