Nadmierne pocenie dłoni, stóp i pach

mam problem z pocącymi się dłońmi, stopami no i pachami.. próbowałam chyba wszystkiego.. moczenie na przemian w wodzie, wszelkiego typu anyperspiranty i niestety wszystko na nic... co mam robić? pomocy. pot np. z pod pach leci aż po ręku, na dłoniach jest rzeka... to nie do zniesienia

Przede wszyskim należy zgłosic się do lekarza w celu wykluczenia przyczyn chorobowych ogólnoustrojowych. Obecnie dysponujemy kilkoma metodami w leczeniu nadpotliwości: leczenie farmakologiczne, biofeedback, jonoforeza farmakologiczna, botox oraz metoda operacyjna. Na okolicę pach polecane są obecnie (nowość) zabiegi z wykorzystaniem mikrofal.