Nadmierne pocenie się stóp

Witam, chciałbym zapytać jak mam sobie poradzić z nadmiernym poceniem sie moich stóp. jest to bardzo uciążliwe bo nie moge chodzić w półbutach bo one nie pachą ładnie jak zdejmę buty. prosze o kontakt

Aleksander Ropielewski

Przede wszystkim, przewiewne i naturalne materiały z jakich wykonane są skarpety i buty. Poza tym wykluczenie przyczyn zakaźnych nieprzyjemnego zapachu stóp. W dalszej kolejności pudry i spray'e do stóp.