Nadmierna potliwość prawej pachy

Witam Mężczyzna - 31 lat , 180cm wzrostu, 93 kg wagi. Od pewnego czasu mam problem z nadmierną potliwością prawej pachy, przy jednoczesnym wydzielaniu nieprzyjemnego zapachu. Problem dotyczy tylko prawej pachy. Uprzejmie proszę o poradę jak mogę uporać się z tym problemem. Pozdrawiam Michał

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ze względu na jednostronność dolegliwości proponuję udać się do dermatologa.
Pozdrawiam