Co mogą znaczyć omamy w czasie snu?

W moim pokoju w nocy jest jakiś "byt" . Kobieta lat 23. Od jakiegoś czasu czuję, że coś mnie obserwuje. Ostatniej nocy przebudziłam się i widziałam jak postać oddala się od łóżka w stronę drzwi; gdy zapytałam : czego chce , w odpowiedzi usłyszałam : "przyszłam sprawdzić czy śpisz" . Gdy wspomniałam o tym rano, żaden z domowników u mnie nie był.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuje Pani za post :)

Nie możliwości zdiagnozowania online.

Zaprezentowane przez Panią symptomy, są wskazaniem do osobistej/kontrolnej konsultacji, w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu, celem diagnostyki symptomatycznej oraz ewentualnego leczenia.

Serdeczności oraz radości Pani życzę!

irena.mielik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605