Co może oznaczać brak odczuwania przespania nocy?

Nie wiem czy śpię Ostatnio zacząłem chodzić do pracy na godzinę 7 co jest dla mnie nowością.Przed każdym dniem bardzo stresują się czy wstanę do pracy dlatego nie śpię.Pracuję po 10 godzin dziennie po pracy odczuwam zmęczenie,ale mój dzień wygląda tak jak zawsze i nie mam żadnych po południowych drzemek.Natomiast gdy mam iść spać w nocy to albo nie mogę zasnąć albo nie czuję tego że śpię,sam już nie wiem.Rano gdy się budzę nie odczuwam zmęczenia co by było dziwne po 72 godzinach bez snu i 20 godzinach pracy.Co mam z tym zrobić że nie czuję snu?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję za kontakt :)

Zaprezentowane przez Pana, niepokojące symptomy, są wskazaniem
do bezpośredniej konsultacji w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu, celem diagnostyki symptomatycznej oraz (ewentualnego) leczenia.

Proszę już nie czekać i sięgnąć po specjalistyczną pomoc.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605