Co oznaczają problemy ze złapaniem wdechu?

Witam mam 26 lat od niepamietam juz jakiego czasu mam problem ze zlapaniem glebokiego wdechu oddycham nosem ok a gdy chcem wziasc gleboki oddech to biemige czoje tak jakby jakas przeszkode w klatce piersiowej musze probowac pare razy az za ktoryms razem sie uda przyczym zaraz sie denerwoje cisnienie sie podnosi puls przyspiesza ja panikoje ze sie udusze i mam nieraz tak jaby zawroty jakbym miala zemdlec co to moze byc u lekarza bylam sto tysiecy razy i kazal isc do psychiatry czy to nerwica . Mam dni ze jest dobrze przechodzi i za pare dni znowu wraca

Lek. Michał Lenard

Pana objawy faktycznie mogą wskazywać na nerwicę. Skoro został już Pan zbadany, to warto odwiedzić jeszcze psychiatrę, który w razie potrzeby zaleci odpowiednie leczenie. Pozdrawiam!