Jak radzić sobie z niepełnym wdechem?

Witam mam pytanie otuz mam taki problem mam problem ze zlapaniem pelnego wdechu przez nos oddycham swobodnie a gdy chcem gleboki oddech wziasc to musze probowac parw razy mam tak co jakis czas zlapoe poyrzyma pare dni i przechodzi i za jakis czas znwu odvzywam jakby jakaa blokade w klatce piersiowej mialam rozne badania serca morfologie itp i wszystko w pożądku lekarz twierdzi ze to nerqica mama tak od dwóch lat po porodzie jak sie tak dzieje strasznie sie denerwoje puls odrazu rosnie robi siw goraco czy to nerwica

Witam,
Proszę rozważyć odbycie konsultacji diagnostycznej u psychologa lub psychiatry. Wówczas będzie możliwe postawienie pełnej diagnozy.
Opisane objawy mogą mieć charakter zaburzeń nerwicowych.

Pozdrawiam
Agnieszka Jabłonowska