Czy podwyższona temperatura ciała może oznaczać nerwicę?

Witam! Od około dwóch miesięcy zauważyłem podwyższoną temperaturę która sięga 37,0-3 stopni w ciągu dnia, najniższa jest ona rano na poziomie 36,6-8, wieczorem spada do poziomu 36,8-36,9. Od czasu do czasu zdarzają się też nagle uczucia gorąca szczególnie w sytuacjach stresowych oraz okresy w których mam osłabione łaknienie. Czy mogą być to objawy nerwicy, dziękuje za odpowiedź?

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowany przez Pana symptom, jest jednym z objawów nerwicowych.
Jednak, wskazana byłaby osobista konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz (ewentualnego) leczenia.

Życzę Panu pomyślności w codzienności,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605