Kiedy wróci libido po odstawieniu VelaxinER?

Witam, Żona brała przez rok VelaxinER 50mg. Odstawiła 4 miesiące temu, nie potrzebowała bo się lepiej czuła. Niestety libido nadal nie wróciło. Popędu brak. Jak długo może to trwać?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Opisany przez Pana niepokojący symptom, występujący u Pana Małżonki, może być odpowiedzią skutkową (Jej) organizmu na leczenie farmakologiczne.

Wskazana byłaby osobista konsultacja ginekologiczna oraz seksuologiczna.

Serdeczności i tylko pomyślności Panu i Żonie życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605