Czy spożycie dużej ilości alkoholu może powodować stany lękowe?

Czy możliwe jest ze duże spożycie alkoholu może powodować stany lękowe, niepokój, nerwy, stres bez możliwości dokładnego sprecyzowania czego one dotyczą?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Mam mało danych...,
Fundamentalne znaczenie ma, CO tak naprawdę jest przyczyną dużego spożywania alkoholu.
Takie zachowanie może być (ukrytym) sposobem rozładowania lęków, co działa krótkotrwale, po czym problem pozostaje (nadal nie rozwiązany).
Ważnym byłoby dotrzeć do źródła Pani niepokoju/nerwów/stresu,
by efektywnie sobie z wyzwaniami poradzić.

Do rozważenia konsultacja psychologiczna/psychoterapeutyczna, do której Panią inspiruję.

Gdyby miała Pani życzenie, zapraszam na konsultację via Skype.

Z przesłaniem dla Pani pomyślności i radości!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Witam, po spożyciu alkoholu mogą wystąpić stany lękowe, aby stwierdzić przyczynę pojawienia się objawów, proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem psychiatrą.
Pozdrawiam