Czy powinnam zażywać Pramolan na nerwicę lękową?

Witam, Brałam kiedyś Pramolan na nerwicę lękową. Później mozarin, trittico cr, ale już zakończyłam leczenie. Nie czuję się najlepiej i postanowiłam znowu brać Pramolan. Czy jest to dobry i skuteczny lek?

Dzień Dobry pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Proszę Panią, w celu podjęcia farmakoterapii, proszę skontaktować
się z Lekarzem, który po konsultacji diagnostycznej zadecyduje dla
Pani o optymalnym leczeniu.

Zachęcam Panią do rozważenia psychoterapii, która leczy źródło symptomatyczne, nie uzależnia i nie powoduje skutków ubocznych.

Z przesłaniem dla Pani ciepła i radości,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605