Czy jedna tabletka Pramolanu dziennie to wystarczająca dawka?

Witam, Brałam kiedyś Pramolan (przepisała mi lekarz rodzinny). Bardzo źle się czułam i dowiedziałam się że mam nerwicę lękową. Potem byłam pod opieką psychiatry i brałam mozarin, trittico cr. Zakończyłam leczenie. Dziś znowu nie czuję się najlepiej i poprosiłam lekarz rodzinną o przepisanie mi znowu Pramolanu. Zamierzam brać jedną tabletkę dziennie. Pierwsze pytanie: Czy taka dawka jest wystarczająca? Drugie pytanie: Czy można od czasu do czasu przyjmując Pramolan pić alkohol? Biorę jeszcze euthyrox 50 bo mam hashimoto i beto 50 zk. Trzecie pytanie: Czy musi być jakiś odstęp między łykaniem tych leków? Czwarte pytanie: Jak długo mogę łykać Pramolan przepisywany przez lekarza rodzinnego?

Dzień Dobry Pani :)

W odpowiedzi, warto byłoby skonsultować Pani pytanie z Lekarzem, zalecającym Pani leczenie farmaceutykiem.

Z mojej strony, sugerowałabym rozważenie psychoterapii poznawczo-behawioralnej (równolegle z farmakoterapią) celem komplementarnej/efektywnej formy terapii.

Z życzeniami dla Pani pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605