Kiedy nastąpi poprawa przy leczeniu nerwicy?

Witam, Mam nerwicę lękową, biorę rano mozarin, na noc trittico cr, doraźnie xanax (w razie napadu lęku) i o 11.00 beto 50 zk. Czy musi być jakiś odstęp godzinowy między mozarinem, trittico cr, beto 50 zk a xanaxem. Czy mogę wziąść mozarin jednocześnie z xanaxem i np. beto 50 zk jednocześnie z xanaxem i np. trittico cr jednocześnie z xanaxem czy musi być jakaś przerwa? Po 2 tygodniach brania mozarinu znowu mam silne ataki 2 dzień, czy to normalne i kiedy będzie poprawa? Dziękuję.

WItam nerwicę powinno się leczyć psychoterapeutycznie,
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
Jeżeli Pani przeczyta ten link, to zrozumie Pani, że tabletki
działaję objawowo ( albi i nie działaję tak jak w Pani przypadku) natomiast nie leczę przyczyn, czyli wyleczenie się tą metodą jest raczej mało prawdopodobne.
Psychoterapia szuka przyczyn i może je zneutralizować. Trwa dłużej ale
można sIę całkowicie wyleczyć.
Pozdrawiam