Czy przyjmując mozarin, euthyrox N25, beto 50 zk i trittico cr można brać jednocześnie claritine?

Witam, Czy przyjmując mozarin, euthyrox N25, beto 50 zk i trittico cr można brać jednocześnie claritine? Pytałam już o to jakiś czas temu i do tej pory nie uzyskałam odpowiedzi. Dziękuję.

Dzień dobry,
Interakcji, które by szkodliwie oddziaływały na Pani organizm po połączeniu tych leków, nie ma. Można je łączyć.
Pozdrawiam