Sinupret a Euthyrox - czy można przyjmować je razem?

Witam, Mam pytanie czy można przyjmować sinupret extract biorąc takie leki jak euthyrox N25, mozarin, trittico cr, beto 50 zk. Mam nerwicę lękową, hashimoto i do tego jeszcze zapalenie ucha (biorę antybiotyk amoksiklav). Lekarz laryngolog nie potrafiła mi odpowiedzieć na to pytanie. Powiedziała żebym sobie sama sprawdziła, a ja nie mam gdzie. Nie mam ulotki sinupretu, próbowałam znaleźć ulotkę sinupretu w internecie, ale nigdzie nie mogłam trafić na taką informację. Szukałam też informacji w internecie, ale na nic nie natrafiłam. Czy sinupret mogę przyjmować z innymi przyjmowanymi przeze mnie lekami czy może to grozić jakimiś niepożądanymi skutkami ubocznymi? I jeśli tak to jak poważne mogą być te skutki? Czy są jakieś objawy, które powinny mnie zaalarmować, że coś jest nie tak? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.

Witam, lek sinupret jest lekiem ziołowym i w ulotce nie ma informacji o groźnych interakcjach. Jeśli lekarz laryngolog go zalecił, wiedząc jakie leki przyjmuje Pani na stałe, to nie powinno być problemu. Jednakże zawsze, gdy przyjmujemy nowy lek mogą się przydarzyć jakieś skutki uboczne, dlatego trzeba siebie obserwować. Jeśli bardzo się Pani boi, proponuję jakiś z "domowych sposobów" np.miskę z gorącą wodą i solą, i wdychanie jej pod ręcznikiem, świetnie udrożnia zatkany nos.