Czy można brać ten antybiotyk na zapalenie ucha z tymi lekami?

Witam mam pytanie, mam zapalenie ucha środkowego i lekarz przepisała mi antybiotyk Amoksiklav, do tego mam nerwicę lękową i biorę mozarin, trittico cr, beto 50 zk i doraźnie xanax i mam hashimooto i biorę euthyrox. Moje pytanie brzmi: czy można brać ten antybiotyk z tymi lekami? Dziękuję

Nie ma bezwzględnych przeciwwskazań do przyjmowania tych leków jednocześnie. Należy jednak pimiętać, że przy takiej liczbie różnych leków nie da się przewidzieć w pełni ich interakcji.