Czy te oba leki można stosować jednocześnie?

Witam, czy można jednocześnie przyjmować leki Mozarin i Trittico CR? Lekiem docelowym ma być Mozarin, Trittico na ok.2 miesiące (poprawa snu).

Witam! Bardzo często połączenie tych leków daje korzystne efekty, jednak u części leczonych dochodzi do znacznego wzrostu poziomu Trittico we krwi i nadmierny wzrost uspokojenia, co nie musi być celem leczenia. Przy takim połączeniu należy monitorować stan osoby leczonej i w razie potrzeby odpowiednio reagować. Powodzenia W. Łuczkowski.