Czy można brać bez problemu takie leki razem?

Mam pytanie, czy biorąc Rexetin 40 mg i na noc Trittico 100 mg od 3 lat, mogę brać Pregabalin 50 mg zapisane przez neurologa, który nie pytał, jakie leki stosuję Biorę również Nebilet 25, i Polsat 80 oraz Letrox, z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Witam! Należy zachować szczególną ostrożność przy łącznym podawaniu Rexetin i Trittico. Często uzyskuje się korzystne efekty, jednak opisywano także niekorzystne działanie takiego połączenia. Pozdrawiam W. Łuczkowski.