Czy te dwa leki mogę brać równocześnie?

Witam! Czy Fluoxetin mozna brac razem z Tritico? Mam silne stany lekowe i depresyjne . Jak długo trzeba czekac na efekty.

Witam! W zasadzie łączne przyjmowanie tych leków daje dobre efekty terapeutyczne - klinicznie się dość często uzupełniają. Jednak w niektórych przypadkach dochodzi do zwiększonego poziomu Trittico we krwi i zwiększenia/nasilenia objawów ubocznych. Podawanie tych leków równocześnie jest dopuszczalne, jednak należy zachować ostrożność. Powodzenia W. Łuczkowski.