W jaki sposób i po jakim czasie zaczyna działać ten lek?

Dzien dobry choruje na nerwice lękowa. Od lutego tego roku CIEZKO dopasować leki bo mam dużo objawów ubocznych. Aktualnie mam przepisany kvelux i tritico dwa razy po 1'3 i jedna na noc kvelux mam.na rano. Czy mozna te leki brac razem ? Czy kvelux pomaga w takim zaburzeniu ? Czy jest niebezpiecznym neuroleptytkiem? W jaki sposób działa i jak szybko?.

Witam! Chyba źle zrozumiałem Pani wypowiedź - Kvelux 1 tabl. rano (jaka dawka?). Jako neuroleptyk drugiej generacji, który ma działanie poprawiające sen, częściej bywa zalecany wieczorem. Trittico jest lekiem p/depresyjnym i p/lękowym, który także poprawia zasypianie i sen i także częściej podajemy wieczorem. Jeżeli idzie o jednoczesne podawanie tych leków, to nie wchodzą one ze sobą w niebezpieczne reakcje i można je podawać razem. Proszę skonsultować ze swoim psychiatrą, czy na pewno prawidłowo zapisała Pani leczenie. Powodzenia W. Łuczkowski.