Czy mogę łączyć Trittico z pozostałymi lekami?

Witam .Czy moge laczyc lek Trittico CR gdy rano biore Asertin 100 i doraznie Alprox0.5 mg .a TritticoCR 0.75 psychiatra xalecil mi 1 tab.wievzorem

Witam! Takie kombinacje lekowe są stosowane. Zaleciłbym jedynie ostrożność w przyjmowaniu alprazolamu: poprawia komfort, ale także może brzydko uzależnić. Proszę nie zapominać o psychoterapii! Powodzenia. W. Łuczkowski.