Czy bezpiecznie mogę zwiększyć dawkę tego leku?

Od trzech lat leczę się na nerwice lekowa. Przyjmuje rano Mozarin 10 mg i na noc Trittico CR 50 mg. Od kilku dni problem ze snem wrócił. Nie mam możliwości na ta chwile kontaktu ze swoim lekarzem a chce zwiększyć dawkę Trittico CR. Czy mogę bezpiecznie zwiekszyc dawkę Trittico do 75 mg? Noce bezsenne mnie wykańczają a wizyta dopiero po nowym roku. Nie wiem juz do kogo zwrócić się o pomoc.

Witam! Śmiało można zwiększyć wieczorną dawkę Trittico CR do całej tabletki, czyli 75 mg. Jest to dawka stosunkowo niewielka. Powodzenia W. Łuczkowski.