Czy moje objawy mogą być spowodowane za małą dawką leku?

Witam. Od ok. 4 tygodni zażywam trittico cr 50 mg wieczorem. Miałem problemy ze snem oraz w dzień czułem się poddenerwowany, stany lękowe itp. w pierwszych dniach stosowania leku poczułem się lepiej noce przesypiałem. Ostatnio zacząłem się budzić w nocy oraz podczas dnia nie czułem się najlepiej. Czy to może być spowodowane małą dawką leku, gdyż organizm przyzwyczaił się. Pozdrawiam

DO omówienia z Lekarzem, który badał Pacjenta , zna historię, obciażenia etc
Lek zwykle zalecany w dawce rosnącej od 1/3 >> 2/3>> 1 tabletka na noc
Do pełnej konsultacji; z wynikami badań. Jak nastrój, sen, stresy ??
Jakie inne dolegliwości, objawy zapalne; Jak wyniki laboratoryjne, historia leczenia, ??
Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną!