Jaki lek na sen mogłabym brać przy jaskrze?

Witam. Od kilkunastu lat stosowałam leki na depresję oraz stabilizujące nastrój i sen. Pojawiła się jaskra i trzeba było zmienić leki na Tritico. Lekarzowi trudno było dobrać lek na sen bo są przeciwskazania na jaskrę. Problem w tym, że nie śpię i jestem wykończona. Jaki lek mogłabym brać przy jaskrze na sen?

Często problemem jest stosowanie zbyt małej dawki. Proszę przyjmować Trittico w dawce 150 mg na sen. Jeśli to nadal nie pomaga proszę skonsultować się ponownie z psychiatrą lub z okulistą, on zna typ Pani jaskry i może coś doradzi.