Zapytaj lekarza

7 1 6 , 5 4 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Objawy odstawienne po leku Noctofer

Witam, Odstawiam benzodiazepinę noctofer, którą zażywałam przez rok, w dawce 0,5 mg. Każde małe zmniejszenie dawki odchorowywuję przez 2-3 tygodnie (bezsenność, problemy z równowagą, gastryczne). Obecnie biorę minimalną dawkę - 0,25 mg na 3 dni. Już prawie miesiąc mam duże problemy ze snem. Jak długo mogą trwać takie objawy odstawienne? Dodam, że biorę "zamiennik" Trittico w dawce 225 - ale gdy mam ciężkie noce niezbyt to pomaga. Będę wdzięczna za odpowiedź.
KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu

Nerwica - kiedy warto udać się do specjalisty?

Objawy odstawienia leku mogą trwać różnie długo np. do pół roku,ważne jest,aby lek "zamiennik "był dobrze dla ciebie dobrany

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy