Jak długo utrzymuje się zespół odstawienny Klonazepamu?

Przez dwa tygodnie brałam klonazepam w dawce 0,5 na dzień. Zaprzestałam go brać 4 stycznia tego roku. Dostałam go na lęki od lekarza rodzinnego, ale patrząc z perspektywy czasu byłam po nim agresywna, nie byłam sobą. Teraz dostałam larivon i pregabalin od mojej pani psychiatry. Występuje u mnie zespół odstawienny po klonazepamie: ( sztywnienie rąk, myśli samobójcze, uczucie dezorientacji i wiele innych.Jak długo może utrzymywać się zespół odstawienny tego leku?

Witam!
Proszę skontaktować się z psychiatrą, to co Pani opisała należy raczej do zaburzeń emocjonalnych. Ponadto ma Pani paradoksalną reakcję na leki z grupy benzodiazepin. Prawdopodobnie wymaga Pani leczenia: psychoterapia plus leki przeciwdepresyjne.
Powodzenia
W. Łuczkowski.