Czy jest to spowodowane infekcją czy przyjmowaniem leku Trittico?

Od niedawna przyjmuję lek Trittico CR w dawce 75 mg, ostatnio byłam u lekarza i stwierdził infekcje wirusową górnych dróg oddechowych, robiłam także badania krwi z czego neutrofile wyszły niewiele ponad normę (72%), natomiast poniżej normy limfocyty (19,7%) i eozynofile (1,6%). Czy jest to spowodowane infekcją czy przyjmowaniem leku Trittico? Ponieważ w ulotce leku jest wspomniane o zaburzeniach hematologicznych i czy jest to juz powód do niepokoju? Bardzo proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję powtórzyć powyższe badaniu. Wyniki wskazują Raczej na infekcję ale koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi wynikami