Jak przechowywać lek Trittico CR?

W związku z nadchodzącymi upałami chciałbym zapytać jak przechowywać lek Trittico CR. Obecnie przyjmuję ten lek w dawce 75mg. Na opakowaniu jest napisane żeby nie przechowywać w temperaturze powyżej 25. Co zrobić jeśli prognozowania temperatura na najbliższe dni to nawet 35 stopni. Czy mogę ten lek w tym czasie przechowywać w lodówce, na przykład zawinięty w jakąś folię? Czy są jakieś inne metody? Niestety nie posiadam klimatyzacji ani klimatyzatora. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze aby np temp w szafce przekroCzyla 25 st proponuje zmierzyć . Ew sprawdzić ulotkę w jak niskiej można . Jeżeli w lodowce będzie przykładowo 8 st to sadze ze będzie ok